Recenzie

Chcete sa aj vy podelit so svojou skúsenosťou s našou kozmetikou?

To, čo teraz najviac potrebujeme je KYSLÍK. Recenziu píšem v čase karanteny Covid 19.Teda úplne bez profesionálnych kyslíkových ošetrení - takto vyzera moja 48 ročná pleť ráno po nanesení OXYGENIUS SKIN CARE .Ošetrujem ráno a večer doma s KOMPLETNOU kyslíkovou SLOVENSKOU kozmetikou Oxy addict. Používam kyslíkové cistiace mlieko a tonik ráno aj večer. Potom hneď kyslikový krem, a vecer po očiste aj KYSLÍKOVÁ maska - v mini tenuckej vrstve ako nocný krém☘💨💦Konečne som dohydratovaná a pleť je omladená a vydrží aj toto obdobie #ostavamdoma ostať krásna💨💙💦
Julianna Hložek Grmannová
Podnikateľka Slovenska 2016
"Už 4 roky sa trápim s veľmi agresívnym typom akné na mojej tvári. Vyskúšal som naozaj všetko a nedokázali mi pomôcť ani lekári. Po rade od Julianny som si kúpil váš kyslíkový krém a nestačil som sa diviť. Roky, ktoré som premrhal skúšaním rôznych chemikálií nahradilo pár dní s OXY krémom v kombinácii s pleťovým tonikom a mliekom. Pleť sa mi do 3 dní po užívaní krému stabilizovala a rany sa mi začali krásne hojiť. Ostal som prekvapený a prestal som sa spoznávať v zrkadle. Celkovo cítim, že sa moja pleť dostáva do normálu a nezlepšuje mi to len pleť ale aj vnímanie seba samého. Oxy produkty vrelo odporúčam a myslím si, že Nobelova cena za prácu o účinkoch kyslíka páni nedostali náhodou, pretože kyslík robí ZÁZRAKY!"
Nikodem Babjak
"Vyskúšala som už veľa rôznych druhov kozmetiky, ale táto rada je neskutočná. Tie výsledky, ktoré vidím na pleti po týždni používania sú neuveriteľné. Pleť mám rozžiarenú, sviežu a vidím ako sa zlepšuje každým dňom."
Linda Pavlova (34)
Luxury niche travel & lifestyle content creator
"Konzistencia je absolútne ľahká. Aj počas letných dní som sa, ako po jedinom kréme, na tvári nepotila. Mám problémovú pokožku, vždy cítim pnutie na koži a po Oxy Addict som mala pokožku jemnú, hladkú, necítila som žeby ma ťahala, bol to balzam na moju pokožku."
Želka Fraňová (41)
Zdravotná sestra
"Mňa na Oxy Addict zaujala jej konzistencia, teda fluid. Stačí jej totiž absolútne malé množstvo, aby pleť dostala to, čo potrebuje. Moja pokožka je hydratovaná, dokonca žiarivá. Už na tretí deň som cítila, ako dobre robí mojej pleti a preto jej určite ostanem verná."
Miriam Veterníková (46)
Terapeut
"Už roky používam prírodnú kozmetiku a vyhýbam sa chémii. Na Oxy Addict ma zaujala konzistencia, počas letných dní je to absolútne fantastické. Pleť som nemala podráždenú, začervenanú, dokonca aj po použití v okolí očí. Moja pokožka bola vyživená, bez potenia v T-zóne. Super!"
Mgr. Inna Semiglazová (37)
Ambasádor SofMarketingu
"Hneď po prvom nanesení na tvár ma oslovila ľahkosť krému. Pleť bola svieža, žiarivá a jemná. Žiaden ťažký pocit mastnoty.  A čo si ma úplne získalo, je jedinečná a príjemná vôňa uhorky, do tej som sa zamilovala.  Konečne som našla kozmetiku, ktorá mi vyhovuje."
Ing. Martina Langová (33)
CEO The VIRTUAL
"Kozmetiku Oxy Addict som začala používať v zime, kedy som mala pokožku suchšiu. Tento fluid sa krásne vsiakol a moja pokožka bola stále žiarivá, zdravá. V lete pri väčšom potení sa, je to prvý krém, po ktorom keď si nanesiem make-up, tak mi vydrží celý deň. Prvé výsledky som videla naozaj už po pár dňoch. Krém používam ráno, pleť mi nádherne rozžiari. Mala som oblasti, kde som sa veľmi potila a pleť bola mastnejšia a kde som zase mala suchú pleť. Tento krém mi pleť krásne zladil a zjednotil. Rovnako som si všimla, že mi pomáha pri hojení drobných vyrážok. Ako podnikateľka a single mama nemám veľmi čas na odpočinok, a tento krém je moja ranná záchrana, pretože po jeho použití je moja pleť absolútna TOPka!"
Ivana Rosova (42)
Podnikateľka, módna návrharka
"Krém je jednoducho skvelý, vynikajúci. Môj hlavný problém, suchú pleť, rieši naozaj okamžite. Keď sa ráno nakrémujem, ešte aj večer mám pocit, že je pleť hydratovaná. Ďakujem."
Andrea Čurná
PR manažérka