``Tá voda, čo dýcha`` Túto vetu vyslovil len 8 ročný chlapec, keď videl svoju mamu piť Oxy water ešte v roku 2015. My sme si tú vetu zamilovali.
Tá voda, čo dýcha v 2.0 úprave je PRÁVE TERAZ TU!
Pre ešte rýchlejšie zásobenie organizmu kyslíkom pre Tvoju pozornosť, mladosť, zdravie a vitálnu energiu.
Lebo kyslík je život.
Nový level O² v Oxywater 2.0 medical
Kyslík 100mg/l

NÁŠ PRÍBEH

Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života. Spojili sme ich pre vás. Nová kategória na trhu – Oxywater. Neporovnateľná s vodou, neporovnateľná s energetickými nápojmi. Úplne nová kategória.
100 mg kyslíka na liter
 • Prvá myšlienka priniesť kyslík ako „take away“ vznikla pred 14 rokmi, keď zakladateľka firmy OxySlovakia zápasila s onkologickým ochorením.
 • Za rok a pol od uvedenia Oxywater na trh (December 2015) dostala cenu Podnikateľka Slovenska za rok 2016: https://www.youtube.com/watch?v=83swmb6PmTc&
 • Po 12 rokoch prevádzkovania kyslíkových služieb v centre Oxyslovakia, podporovaných inhaláciami vysoko koncentrovaného kyslíka bolo v praxi zjavné, že dostatočne okysličená bunka reaguje omnoho rýchlejšie na väčšinu procedúr a výsledky prichádzajú skôr.
 • Práce a merania (Pakdaman metóda) ukázali, že po vypití kyslíkovej vody pO2 ( parciálny tlak kyslíka v krvi) vzrástol, čiže sa zvýšila okamžitá koncentrácia kyslíka dostupná pre bunkové štruktúry. S týmito informáciami po dlhej práci a úspešnom zapatentovaní technológie obohacovania pitnej vody vysokým množstvom kyslíka prichádza na slovenský trh nápoj Oxywater.
 • Drziteľom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenský nápoj Oxywater.

Niekedy sa váš život zmení zo sna na nočnú moru v priebehu niekoľkých sekúnd… Vtedy vám ide vyskočiť srdce z hrude, keď počúvate od iných slová: „čas to vyrieši“ alebo „všetko zlé je na niečo dobré“ či „raz pochopíš, čo ti chcel život ukázať“. Keď som ochorela, diagnostikovali mi onkologické ochorenie v predposlednom štádiu. Nádej minimálna, prišla odpoveď po všetkých vyšetreniach. Keď však kopete za seba, máte len dve možnosti. Vybrala som si tú ťažšiu, ale to som robila celý život.

Po roku a pol klasickej liečby kombinovanej so všetkým, čo som aktívne vyhľadávala, som bola zdravá. Po ďalšom roku, keď som sa cítila troška silnejšia, otvorila som prvú prevádzku Oxyslovakia so súborom procedúr, ktoré som počas liečby vyskúšala a ktoré fungovali aj u takého chorého človeka, ako som bola ja. Hlavnou a veľmi lacnou procedúrou bolo dýchanie 95 % kyslíka. Vo vzduchu je ho len 21 %.

Ľudia okolo mňa, ktorí videli, čo všetko robím pre udržanie dobrého zdravia  počas liečby aj po nej,  začali preventívne chodiť do Oxyslovakia inhalovať kyslík. Po ďalšom roku som však pochopila, „čo mi to ten život chcel ukázať“ a čo je moja cesta. Nemohla som spávať, stále som premýšľala, ako priniesť niektoré z benefitov klientom, ktorí si nedokázali nájsť hodinku denne na návštevu prevádzky. Energia z tak koncentrovaného kyslíka a jeho silná protizápalová schopnosť, historicky používaná napr.pre obete požiarov, môže byť predsa v modernom balení a využívať nové, dostupné technológie!

S údajmi z vedeckých prác Dr. Ota Warburga a Prof. Dr. A. Pakdamana M.D. o vplyvoch OOT (orálnej kyslíkovej terapie) podporenými vlastnou skúsenosťou, začala cesta k novej kategórií na trhu – ku kyslíkovej vode, k Oxywater.

Spojila som sa s podobne zanietenými ľuďmi z Čiech a po takmer tri a pol roku skúšania na princípe pokus-omyl sa nám podarilo dosiahnuť pôvodný zámer – dostať, ukotviť a udržať vo vode až 90 mg kyslíka na liter, čo sme si dali aj patentovať. Vlastníkom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenskú značku Oxywater. Vo vode z vodovodu je okolo 8 ̶ 9 mg kyslíka, na trhu sú tzv. kyslíkové vody alebo vody s kyslíkom, ktoré sú obohatené kyslíkom od 9 do 40 mg/l. Výzva dostať až 90 mg do vody prišla tak prirodzene, že nech sme v priebehu času dosiahli čokoľvek (50 či 60 mg – stále najviac na trhu), stále to bolo pre nás neuspokojivé.

Pôvodný zámer bol plniť našu kyslíkovú vodu do obalov zo skla, predsa len nemôžeme znehodnotiť taký vynález uzavretím do plastovej fľaše, prípadne do plechovky. Plast sme jednohlasne zavrhli a sklenú fľašu sme naozaj skúšali veľmi dlho. Neexistuje však uzáver ani technológia, ktorou by sa v sklenej fľaši dalo udržať také množstvo kyslíka, aké bolo našou métou. Ďalšie klišé „všetko zlé je na niečo dobré“ som pochopila pri návšteve najväčšej továrne na výrobu plechoviek na svete. Okrem toho, že plechovka je recyklovateľný materiál číslo 1 na svete a už do 60 dní po použití je opäť v predaji, ma fascinovala aj technológia „off taste“. Táto technológia spočíva v nanesení potravinársky neškodného laku do vnútra plechovky na recyklovaný hliník a vypálení pri teplote 240 °C.

Absolútne najdôležitejšia vec pre mňa – presvedčiť sa o dokonalosti technológie a vidieť na vlastné oči výstupné kontroly, že naozaj nedochádza k prenikaniu hliníka či farby do nápoja. Máme 90 mg kyslíka v čerstvej, nízko mineralizovanej vode, ktorá je zdravotne neškodná a môžete si ju vziať do auta, do reštaurácie a dať si ju ku káve či pri športe.

Aj posledné klišé „čas to vyrieši“ sa naplnilo. Pre nás všetkých je tu po dlhej ceste čas na predstavenie Oxywater s 90 mg kyslíka na liter − prirodzená energia, osvieženie a prevencia v tej najprirodzenejšej forme.

Denne si ju užite.

Julianna Hložek Grmannová

Krátke 2 minútové názorné video od kyslíkovej expertky Julianny. S jej 16 ročnými skúsenosťami v oblasti organoterapií založila kyslíkové značky Oxyslovakia, Oxywater či Oxyaddict.

Vo videu sa dozviete : Ako sa vyznať v oxygenoterapii? Čo všetko  vlastne je oxygenoterapia? A ktorú si vybrať presne pre vás?

PRODUKT A JEHO BENEFITY

Oxywater 2.0 medical a jeho benefity pre Teba
• Prirodzená energia okamžite
• Zníženie bolesti hlavy pri migréne
• Lepšie sústredenie pri práci
• Koncentrácia
• Eliminácia kyseliny mliečnej pri športe
• Protizápalový účinok ihneď
• Čisté hlasivky a bolesť hrdla preč
• Okamžitá úľava u onkologických pacientov
• Mentálna koncentrácia
• Zvýšenie výkonu pri športe
• Pozornosť pri šoférovaní

Kyslík a voda sú základné zlúčeniny prírody. Ich rovnováha určuje životnú vitalitu. Získať vodu s vyšším obsahom kyslíka môže znamenať získať vyššiu kvalitu života pre človeka.

Mozog spotrebúva 20 % z celkového obsahu kyslíka v tele. Prostredníctvom cirkulácie krvi sa zlepšuje absorpcia výživy a zásobovanie tkanív kyslíkom. V meraniach (špecifická metóda podľa Prof. Dr. A. Pakdaman M.D.) sa transportom kyslíkovej vody do mozgu dosiahlo zlepšenie regulačným mechanizmov v tele. Pri migrénach podľa neho sa jedná o poruchu v mikrocirkulácii a v mozgovej hypoxii, teda nedostatku kyslíka v tkanivách.

Kyslík sa považuje za účinný prostriedok na udržiavanie zdravia, krásy a fyzickej kondície už od r.1960, kedy N. Sirotin, člen Akadémie lekárskych vied v ZSSR zaregistroval metódu kyslíkových kokteilov. Pri jeho meraniach sa u športovcov zvýšil výkon priemerne o 30%, pričom v tej dobe mal k dispozícii vodu obohatenú kyslíkom na 40mg/l.

Už v roku 1960 N. Sirotin, člen Akadémie lekárskych vied v ZSSR objavil, že sliznica žalúdka a črevá absorbujú kyslík o nič horšie ako mechúriky pľúc. Zvýšenie koncentrácie pri šoférovaní môže byť dôležitým faktorom pre šoféra, ktorý hľadá alternatívu energetického nápoja bez stimulantov a cukru.

Podľa zakladateľov OOT V Nemecku molekulu vody H2O možno chápať ako spojenie dvoch plynov – vodíka a kyslíka, čo by predpokladalo chovanie tejto zlúčeniny ako plynu. Nie je to však tak, keďže mnohé molekuly vody sú vzájomne poprepájané cez takzvané vodíkové mostíky a práve táto vodíková väzba umožňuje ďalšie väzby vody s prvkami i plynmi, o.i. aj s kyslíkom. Pitie okysličenej vody podľa nich predstavuje určitým spôsobom návrat k počiatočnej fáze človeka (prenatálne obdobie), čo môže mať rozhodujúci význam pre medicínu v budúcnosti.

Oxy water 2.0 medical je vylepšená novinka revolučnej kyslíkovej vody z roku 2015. Vtedy sme uviedli úplne prvú značku slovenskej kyslíkovej vody s 90 mg/l kyslíka. Novinka Oxy water 2.0 medical prináša so 100 mg/l aj rýchle zvýšenie saturácie kyslíka. Okysličí tak do 10 minút krv, srdce, cievy.

Oxy Water 2.0 Medical obsah kyslíka 100 mg/l je optimálne piť takto:

Zdravá osoba 1 x denne   rámci pitného režimu.

Športovci  na zvýšenie saturácie 1plechovku Oxywater  počas tréningu na  zvýšenie výkonu ( nezaťažuje) a 1xplechovku po tréningu na regeneráciu.

Osoby vyčerpané, so zápalovými procesmi,  onkologickí pacienti s nízkou saturáciu  kyslíka  v krvi, spálenými sliznicami  po liečbe 2 -3 x plechovku denne.

TECHNOLÓGIA

Oxywater je balená v plechovke, zvnútra potiahnutej mikrovrstvou potravinársky vyhovujúcej fólie. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky.
Ak sa s takouto kyslíkovou vodou stretnete, je dosýtená CO2.

Mineralizácia: TDS 147,3 mg/l
Ph: 7,43
Kyslík: min 100 mg/l
Vždy neperlivá

Oxywater je balená v plechovke, ošetrenej potravinárskym lakom, vypáleným na 240 stupňov. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky!
Ak sa stretnete s ” kyslíkovou vodou” , ktorá je perlivá, vedzte, že  je dosýtená  CO! Oxywater nenahrádza pitný režim, stačí jedna plechovka denne.

Kohútiková voda má obsah kyslíka 7- 9 mg/l. Kyslíkových vôd na trhu u nás, aj vo svete nájdeme viacero. Nájdete ich balené vo veľkých baleniach, v plaste alebo skle, čisté, alebo sladené cukrom či umelými sladidlami. Vďaka prirodzenej antiseptickosti takto koncentrovaného kyslíka môžete pocítiť:

 • prirodzenú energiu – 12x viac O2 ako v pitnej vode
 • antiaging na pleť – pleť vyzerá mladšie
 • prílev koncentrácie – vhodný pri šoférovaní
 • nula cukor, nula sladidlo, nula kofeín, nula taurín, nula konzervantov
 • pocit ľahkosti v žalúdku
 • protizápalový účinok vysoko koncentrovaného O2
 • pocit čistých hlasiviek
 • hladký pocit zubov vďaka antiseptickej schopnosti O2
 • zvýšenú výkonnosť pri športe
 • podporu mozgovej činnosti

KDE SA DÁ KÚPIŤ

Oxywater je možné exkluzívne zakúpiť v:
Na vyžiadanie vám zašleme VO cenník. Kontakt: info@oxyaddict.eu

KONTAKT

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  V zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR, ak sa rozhodnete odoslať formulár,
  súhlasíte, že Vaše údaje (meno, email, mobilné číslo) budú spracované iba pre dané účely, teda aby sme Vám mohli na danú otázku odpovedať.
  Nebudeme Vám zasielať žiadne iné ponuky.